Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama Maltepe

Maltepe içerisinde ev eşyası depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Verdiğimiz hizmetimiz için gelip depolarımızı yerinde görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Güvenlik sistemleri son model olan depolarımnız bekçilerimiz tarafından 24 saat takip edilip gözetilmektedir.

Eşyalarınız depolarımıza yerleştirilkdikten sonra ne kadar kalacağı sizin siteğinize bağlıdır. Eşyalarınız depolarımızda ister on yıl isterseniz de bir gün tutabilirsiniz. Depolanan bütün eşyaların sorumluluğu tamamen firmamıza aittir. Depolarda iken eşyaların başına gelebilecek her türlü durum ve doğal afetlerin bütün sorumluluğu bize aittir.

Eşyalarınız toz kir ve neme karşı korunarak ambalajlanmaktadır. Embalajlama sistemimiz en az on yıl boyunca eşyalarınızı koruyabilecek güce sahiptir. İstediğiniz gün istediğiniz tarihte istediğiniz adrese eşyalarınızı tekrar getirip kurulumunu yaparak aldığımız gibi teslim ediyoruz. Teslimat sırasında eşyalarınızla alakalı istemediğiniz bir durum varsa firma olarak bunu karşılıyoruz.

Taşınma sonrası eşyalarınızı kontrol edebilmeniz için size iki aylık bir süre veriyoruz. İki ay içerisinde eşyalarınızın depolarımızdan dolayı hasar aldığını düşünüyorsanız bunu karşılıyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir eksiklik varsa bunu da bildirebiliyorsunuz.