Hakkımızda

Günhan Nakliyat Firma Bilgileri

Firmamız 1971 yılından beri hizmet sektöründe hizmet sunmaktadır. İnşaat alanında bir çok büyük projelere imza atan firmamız. 1984 yılından bu yana da ev ve ofis eşyası taşımacılığı hizmeti sunuyor. Firmamızın bu sektöre yaptığı ciddi yatırımlar ve disiplinli çalışması ile sektörün kalite bakımından önde gelen firması oldu.

Geniş araç filomuzla birlikte Türkiye’nin her yerine kesintisiz şehirler arası hizmet sunmaktayız. Bununla birlikte şehir içi ev taşıma hizmetimiz sadece İstanbul içerisinde olmaktadır. İstanbul dışındaki diğer yerlerde sadece şehirler arası taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Çalışanlarımızın en az beş yıl evden eve nakliyat tecrübesi şartı olması ve sigortalı personel olarak çalışması firmamızın çalışanlarımızın işlerini en iyi şekilde yapmasını sağlıyor.

Kullandığımız ambalaj malzemeleri ve araçlarımız çağın gereksinimlerine uygun olup en iyiler arasından seçilmektedir. Sadece çalışanların iyi ve işinde uzman olması yeterli değildir. Aynı zamanda onların işini en iyi şekilde yapabilmeleri için gerekli olan bütün araç gereçler ve ortam sağlanmalıdır.