Şehirler Arası Nakliyat

Maltepe Şehirler Arası Nakliyat

Maltepe şehirler arası nakliyat hizmetini net bir şekilde sunduğumuz bir semttir. Tükiye’nin herhangi bir noktasından Maltepe’ye taşınabilir ya da herhangi bir noktaya eşyalarınızı gönderebilirsiniz. Firmamız nereye giderseniz gidin hizmetini aynı kalite ve güvenceyle yanınızda getirecektir.

Şehirler arası nakliyat yaparken araçlarımızın son modelolup ve kasalarının çekil kapalı kasa ve içlerinin sunta ile kaplı olması hem eşyalarınızın eh kısa sürede teslime dilmesini hem de yoldayken hasar almasını çok iyi bir şekilde engelliyor.  Eşyalarınız şehirler arası taşınırken sigortalanmaktadır. Bu sigorta hem sizi hem bizi koruma amaçlıdır. Yolda oluşabilecek kaza ve darbelere karşı sigortalama mecburidir bizim için.

İstediğiniz kadar önceden yer ayırtabilirsiniz. Size gelecek olan ekip ve araç plakası size önceden verilmektedir. Eşyalarınız teslim alan araç ve ekip nereye giderseniz gidin sizinle gelip eşyalarınızın teslimatınız ve kurulumunu gerçekleştirecek. Bununla birlikta taşınma esnasında ya da taşınmadan sonra bizden kaynaklı oluşabilecek bütün hasarlardan ve aksi durumlardan firmamız sorumludur.